Kredyty bez Bik

BIKBiuro Informacji Kredytowej dla jednych pomoc w pozyskaniu kredytu dla innych prześladujące nieszczęście stanowiące barierę w zaciąganiu zobowiązań. Jak to się dzieje? BIK gromadzi informacje na temat Twojej historii finansowej. Jeżeli jest pozytywna możesz się nią posłużyć jako duży atut przy ubieganiu się o kredyt w banku budując pozytywną zdolność finansową. Bardzo łatwo jest jednak uzyskać wpis w rejestry dłużników.

Niezapłacony mandat, spóźniona zapłata za ratę, nieterminowe regulowanie innych zobowiązań. To wszystko rejestruje BIK. Bank nawet jeżeli nie wymaga od Ciebie żadnych zaświadczeń i tak weryfikuje samodzielnie takie instytucje i dlatego możesz spotkać się z decyzją odmowną. Co wtedy? Kredyt bez BIK w prywatnych firmach jest pomocą w takich momentach.

 

Na jakich zasadach kredyty bez BIK w para bankach?

Pożyczki i kredyty w prywatnych firmach żądzą się swoimi prawami. Często zawierane są na bardzo krótki czas, co nie oznacza, że oprocentowanie jest wysokie. Wystarczy dobrać odpowiednią ofertę dla siebie by nie przepłacać. Kredyty udzielane bez BIK oferują m.in. takie firmy jak:

  • Provident o którym tak wiele się czyta i pisze ma bardzo atrakcyjną ofertę pożyczki bez BIK. Bez żadnych kosztów bo oddajesz dokładnie tyle ile pożyczasz – taki produkt został stworzony dla nowych klientów. Maksymalna kwota to 10 000zł okres spłaty 90 dni.
  • KOKOS z kolei udziela pożyczek w kilka minut z przelewem na konto bez poręczycieli. Możesz ubiegać się tutaj nawet do 25 000zł.
  • Profi Credit również oferuje pożyczkę nawet do 25 000zł jednak wymaga pewnych oświadczeń. Cechuje się za to wysokim wskaźnikiem przyzna walności pożyczek.
  • NetCredit atrakcyjna oferta pierwszej pożyczki za 0%, podobnie jak w Providencie. Tutaj jednak maksymalnie możesz otrzymać 3000zł a okres spłaty to 30dni.

Więcej informacji możesz pozyskać odwiedzając naszą stronę internetową. Będziesz mógł prześledzić aktualne rankingi i złożyć wniosek online bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności.