Grupa SGB

Spółdzielcza Grupa Bankowa SGB tworzona jest przez Banki Spółdzielcze (206) i SGB – Bank Spółka Akcyjna. Celem głównym SGB jest rozbudowywanie sieci placówek i elektronicznych kanałów dostępu. Grupa SGB daje dużo korzyści swoim klientom, m.in. bez prowizyjne korzystanie z ponad 3 000 bankomatów. Ich usługi świadczone są na wysokim poziomie, placówki zawsze są umieszczane w dogodnym miejscu dla klienta, gdzie nie ma problemu z komunikacją.

Cele główne grupy SGB:

  • Kompleksowa obsługa firm prowadzących działalność na terenie miast i wsi, rolników i przedsiębiorstw sektora rolno-spożywczego,
  • Konsekwentne zwiększanie jakości oferowanych usług
  • Udzielanie wsparcia rozwojowi gospodarczemu środowisk lokalnych.

Co oferuje Spółdzielcza Grupa Bankowa?

W swoich działaniach grupa SGB stosuje progresywne rozwiązania technologiczne. W jej ofercie można znaleźć m.in. produkty depozytowo-kredytowe na europejskim poziomie, szeroki wachlarz rachunków bankowych., lokaty terminowe i karty płatnicze takie jak: VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard. Tutaj szerzej o ofercie SGB.

Fundusze Unijne w SGB

Dzięki działającym w SGB Bankom Spółdzielczym oferowana jest kompleksowa pomoc i wsparcie klientom w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Wszystkiego możesz dowiedzieć się w specjalnie przeznaczonym na ten cel Punkcie Doradztwa Unijnego SGB.

Uzyskasz tam informacje na temat aktualnie dostępnych funduszy unijnych, niezbędne dokumenty i terminy składania poszczególnych wniosków. Dodatkowo jeżeli zajdzie taka potrzeba dostaniesz również niezbędne wskazówki co do tego w jaki sposób wypełniać poprawnie formularze.

Szeroka gama produktów finansowych stawia grupę SGB na wysokiej pozycji pod względem konkurencyjności. Nawet w przypadku kredytów ma ciekawe oferty zarówno dla klientów indywidualnych, firm i innych instytucji oraz rolników.

Interesuje Cię porównanie wyżej wspomnianych ofert do innych produktów finansowych oferowanych przez banki? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony, znajdziesz tam wiele ofert, dzięki którym będziesz mógł w łatwy i szybki sposób porównać to co Cię najbardziej interesuje i dokonać wyboru najkorzystniejszego dla siebie.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *