Bank Spółdzielczy w Pyrzycach

pyrzyceW wielu mniejszych miejscowościach, niekoniecznie nawet w mieście możemy spotkać Banki Spółdzielcze. Banki takie na pozór nie mają łatwego życia. Rzeczywistość jest jednak nieco inna i znacznie bardziej różowa dla nich. W małych miejscowościach, takich jak Pyrzyce w zachodniopomorskim, to właśnie Bank Spółdzielczy jest w stanie znacznie lepiej przebić się ze swoją ofertą do klienta, aniżeli wielkie, nierzadko międzynarodowe banki. Te zresztą od lat walczą bez skutków o swoją pozycję w małych miejscowościach. Siłą banków spółdzielczych jest oczywiście oferta przygotowana pod konkretne możliwości mieszkańców danego regionu.

Co zatem oferuje Bank Spółdzielczy w Pyrzycach swoim klientom? Bardzo wiele. Oto przykładowe produkty:

  • – Promocyjna lokata SGB na okres 3 lub 12 miesięcy.*
  • – Każde założenie lokaty, to los w atrakcyjnej loterii. W tym 2 samochody, oraz ponad 500 mniejszych nagród.*
  • – Niskie opłaty i prowizje, a w wielu przypadkach ich brak.
  • – Dostęp do wielu bankomatów, nie tylko na terenie miasta i okolic.
  • – Możliwość założenia dostępu do kanału internetowego.
  • – Spersonalizowana oferta dla firm regionalnych, oraz rolników.
  • – Kredyty odnawialne, gotówkowe, hipoteczne, samochodowe i wiele innych.

 Czym Bank Spółdzielczy w Pyrzycach różni się od innych

Reasumując oferta takiego banku na pierwszy rzut oka nie różni się zbytnio od dużych banków. Możemy jednak od razu zauważyć nawet w tych kwestiach podstawowych z jak dużą dbałością takie banki jak ten w Pyrzycach podchodzą do klienta z rynku lokalnego. Co za tym idzie zyskują one niesamowite uznanie wśród mieszkańców.

Jest jednak jeszcze jedna istotna kwestia. By zapisać się do takiego banku jak Bank Spółdzielczy w Pyrzycach wcale nie musimy być mieszkańcem tego regionu. Zarówno duże banki, jak i banki spółdzielcze posiadają dzisiaj kanały internetowe, przez co możemy zostać ich klientem bez względu na miejsce zamieszkania. I właśnie w Internecie powinniśmy poszukiwać najlepszych i najtańszych rozwiązań finansowych dla siebie. Być może właśnie jeden z banków spółdzielczych podbije Twoje serce.

Źródło: http://www.bs.pyrzyce.sgb.pl/ – Lokata promocyjna „Zima 2014”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *