Bank Pyrzyce – kredyty hipoteczny i kredyt gotówkowy w Pyrzycach

Pyrzyce, miasto powiatowe kraju o kierunku bardzo agrarnym, tytułowanym cyklicznie „spichlerzem Ziemi Szczecińskiej”, położone w południowej części województwa zachodniopomorskiego – jest chałupą Banku Spółdzielczego w Pyrzycach.
Starty dochodowości bankowej datują się na dwanaście miesięcy 1950. Wtedy to 2 lipca w Domu Ludowym pokonałoby się ciało założycielskie kooperatywy pod nazwą „Komunalna Forsa Spółdzielcza”. W zebraniu tym uczestniczyło 29 członków – założycieli. Obszarem działania Forsa obejmowała gminy: Brzesko, Pyrzyce, Tetyń a Turze.

W czasie 50-letniej aktywności Bank Pyrzycki pracował pod spodem różnymi definicjami i na zamieniającym się terenie działania. SPOŚRÓD upływem latek narastałby aspekt usług bankowych, floty spółdzielcze przekształcały się w banki spółdzielcze, prowadzące aktywność na szerszą miarę. Od roku 1965 bank funkcjonował pod spodem definicją Pula Spółdzielczy w Pyrzycach, podawałby gród Pyrzyce i gminy: Pyrzyce, Kozielice a Warnice.

W czasie pięćdziesięciolecia bycia Banku wielu jego działaczy pracowało w organach samorządowych.
Pyrzycko-Stargardzki Pula Spółdzielczy w Pyrzycach posiada chwilowo dziedziną a stabilną sytuację monetarną, czego językiem jest pomiędzy nieciepłymi dostatek kapitałów lokalnych daleko przekraczających 300 tys. euro. Bank aktywnie partycypuje również w procesie fuzji spółdzielczości bankowej. Aktualnie w roku 1996, jak naczelny pula w byłym województwie szczecińskim, dopadł niedaleki bank – Pula Spółdzielczy w Bielicach, w roku 1999 kolejny – Pula Spółdzielczy w Dolicach, i w roku 2001 Pula Spółdzielczy w Stargardzie Szczecińskim.
Pyrzycko-Stargardzki Pula Spółdzielczy w Pyrzycach troszczy się o zaspokojenie potrzeb a prognozowań facetów w kierunku świadczonych posług, dopasowuje nieosobistą ofertę do zastępujących się warunków gospodarki rynkowej oraz aprobuje sprawną a fachową obsługę.

 

One thought on “Bank Pyrzyce – kredyty hipoteczny i kredyt gotówkowy w Pyrzycach”

  1. Arek

    Gdzie w Pyrzycach otrzymam szybko kredyt na dowód bez BIK? Czy ma tutaj swój oddział jakaś firma podobna do Providenta? Jak jest z kosztami w przypadku takiej pożyczki, ile dokładnie wyniesie oprocentowanie?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *